Hon na drobnou 20.11.

24.11.2010 18:06

V sobotu 20.11. jsme se opět se Charlotte vydali na loveckou akci, tentokrát na hon na drobnou zvěř do našeho domácí mysliveckého sdružení.

Ráno to vypadalo na špatné počasí, ale i přes velkou mlhu se hon povedl a my si ho všichni skvěle užili. :-) Charlotte tedy měla v první a druhé leči málem infarkt, jelikož se nic nestřelilo, ale pak už si užila. Byla moc šikovná, mám z ní velkou radost. :-) Dostali jsme pochvalu za další složené zkoušky od hospodáře sdružení a panička si zažádala o adepturu, jelikož se i s páníčkem chystají složit zkoušky na myslivce.

 

Zde malá ochutnávka fotek:

                                                                                 

Zbytek fotek zde.

 

V týdnu si volno prokládáme výcvikem poslušnosti a samozřejmě ve středu pravidelnými tahy na kachny, co víc si může majitel loveckého psa přát? :-) Seznam našich loveckých aktivit najdete v sekci Jiné akce.

A aby to nebylo málo, tak pravidelně chodíme se Charlottkou polohovat, jednorázově docházíme na akce zaměřené na bezpečný kontakt dítěte a psa do základních škol a jelikož je canisterapie i lovecký výcvik náročná, tak vypnout chodíme na flyball.

 

Já se do toho všeho snažím psát diplomovou práci, pomalu se připravovat na státní závěrečné zkoušky a Charlottce vybírat toho nejlepšího ženicha, jelikož se nám doba krytí blíží - zatím je stále plánovaná na leden-únor 2012, ale uvidíme, co nám Charlotte vymyslí. Každopádně, pokud by měl někdo zájem o štěňátko po Charlotte, již teď se předběžně ozvat. :-)

—————

Zpět


Kontakt

Šárka a Michal Petříkovi

Hrachoviště 47, 379 01 Třeboň

Šárka 723 202 607
ICQ 352-810-720 (bilksa)