MVP České Budějovice 23.4.2011

26.04.2011 17:07

V sobotu jsme se ráno s Charlotte sbalily a samy vyrazily na výstavu do nedalekých Budějovic. Charlotte jsem měla přihlášenou do pracovní třídy, posuzovat měl pan Antonovič, kterému se Charlotte líbila, tak jsem byla zvědavá, jestli tomu tak bude i po třech letech.

 

U kruhu se mi podařilo sehnat místo pod stromama, takže jsme byly v polostínu, což za tepla, které panovalo bylo opravdu příjemné. Asi za hoďku dorazili kamarádi Vlaďka a Pája s borderákem Hokouškem a nejmenším členem jejich rodiny, Ondráškem. Hokouška měli přihlášeného do mladých, tak jsem s nimi strávila celou dobu a držela palce. To se vyplatilo, jelikož Hokoušek získal známku Výborný a skončil těsně za pořadím.

 

My jsme se dostaly na řadu až kolem druhé hodiny, což bylo hrozné, hlavně kvůli horku, které panovalo. Naštěstí to Charlotte zvládla bez problémů a ve volném postoji se moc hezky vystavovala a ukázala svůj nemalý temperament. :-D

Pan Antonovič ji moc chválil, že je sice drobnější, ale vše má pěkné, tak jsme odešli se známkou Výborná a v boji o pořadí si vybojovaly krásné třetí místo. :-)

 

Posudek: Jemnější fena, středně silná kostra, menší formát, výstavní kondice, správně modelovaná hlava, odpovídající krk, pevná horní linie, hrudí + předhrudí odpovídá, prostorný pohyb, dobře pripravena.

 

—————

Zpět


Kontakt

Šárka a Michal Petříkovi

Hrachoviště 47, 379 01 Třeboň

Šárka 723 202 607
ICQ 352-810-720 (bilksa)