Flyballový turnaj Eager´s Cup

25.05.2011 22:30

Za poslední měsíc se toho událo opravdu hodně:

 

Panička se sousředí na poslední dny školy a občas si s námi odskočí na nějakou psí akci.. :-) Na začátku května (konkrétně 8. a 9.) jsme se vydaly na dlouhou cestu až do dalekých Trmic u Ústí nad Labem, kde se konal první flyballový turnaj v tomto roce - Eager´s Cup. Pro nás to byl první turnaj hned dvakrát - nejen v tomto roce, ale i v životě. V sobotu se běžel závod každý s každým a to se našemu týmu moc nedařilo: nejprve jsem si s Britou nestihla dát v přípravě na rozběh ani jeden odběh od boxu a ta díky změti lidí v prostoru za boxem vůbec nenašla Simonku, ani když ta si mohla hlasivky vykřičet, pak se rozhodla naše inovátorka Meggy, že nám opět ukáže nějakou vynalézavost, a tak přestala při návratu od boxu naskakovat a zakončil to nováček Hokoušek opět vybočováním z dráhy po tom, co mu do jeho dráhy vběhl jiný pes...

 

Ovšem díky ooooobrovské psychické i fyzické podpoře členů OSA Alea jsme nějaké čisté běhy dali dohromady, a tak jsme do neděle postupovali z krásného 4. místa. 
 

V neděli se běžel závod na 3 prohry a nám se překvapivě celkem dařilo... nakonec jsme se dostali až do boje o medaile, kde jsme vybojovali skvělé 3. místo!!!

 

Děkujeme Alee za pomoc a našim pesanům. ;-)

—————

Zpět


Kontakt

Šárka a Michal Petříkovi

Hrachoviště 47, 379 01 Třeboň

Šárka 723 202 607
ICQ 352-810-720 (bilksa)