XI. Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav

06.04.2010 17:38

Na bílou sobotu (3.4.) jsme se tentokrát vydali směr Mladá Boleslav.

Ráno jsme vstala ve 4 hodiny, pak jsem zjistila, že mám úplně zamrzlé auto, které jsem 20minut škrabala, a při cestě do Třeboně mi přeběhla přes cestu černá kočka... No řekli byste, že tenhle den musí skončit katastrofálně, ale opak byl pravdou:

 

V Třeboni jsem naložila Verču s border kolií Attilkou a ve Veselí zase Janču s goldení slečnou Kettynkou a jelo se. Cesta ubíhala výborně, taky je jen málo bláznů, kteří na velikonoční sobotu někam jedou v pět ráno... Do Mladé Boleslavi jsme dorazily kolem půl osmé, vyzvedly si potřebné doklady a našli prima místečko u kruhů, kde jsme měly přehled, ale zároveň pejsci relativní klid.

 

První do boje v kruhu nastoupila Janča s Kettynkou a ty si odnesly ve třídě mladých Výborná 1 a ješti titul Nejlepší mladý plemene. Hned po nich jsem do kruhu nakráčela já se Charlottkou a ani my jsme se nepředvedly špatně - Výborná 1, Vítěz třídy, poslední přišla na řadu Verča a Atilla a i přes Verči velké obavy to Attilku v kruhu podle mne moc bavilo a předvedl se krásně, a tak odcházeli před pořadím se známkou Výborná.

—————

Zpět


Kontakt

Šárka a Michal Petříkovi

Hrachoviště 47, 379 01 Třeboň

Šárka 723 202 607
ICQ 352-810-720 (bilksa)